• Danışan Hizmetleri: +90 216 706 00 66

    Whatsapp Bilgi Hattı: +90 532 329 0074

  • Barbaros Mh. Mor Sümbül Sokak Deluxia Palace

    No:5A Kat:-1 (eksi-1) Daire:11 Ataşehir / İstanbul

Panik Atak için Biorezonans Terapileri

Merkezimizde rezonans terapileri, alanında en iyisi olan QUİTT Rezonans cihazı ve Neo.Clinics teknikleriyle uygulanmaktadır. İdembiorezonans bir Neo.Clinics şubesidir. İDEM Rezonans olarak Farkımız? İDEM Rezonans olarak tüm terapilerimiz başından sonuna alanında uzman ve deneyimli hekimlerimiz tarafından uygulanmaktadır. Aynı zamanda dalında 20 yılın üzerinde deneyimli Uzman Psikolojik Danışman ve Klinik Psikologlar bulunan İDEM Psikolojik Danışmanlık Merkezi ile […]

(Ayrıntılar için tıklayınız)

SİGARA VE ALKOL BIRAKMA

BAĞIMLILIKLARINIZDAN BİRLİKTE KURTULALIM. Merkezimizde maddenin moleküler ve psikolojik bağımlılıklarının yok edilmesine yardımcı Rezonans Terapileri uygulanır. Dr. Şükrü Yavuz KILINÇKAYA ve Uzm. Psikolojik Danışman Suna BASMACI’nın birlikte çalışması ile bağımlılıklarınızdan kurtulmanıza yardımcı oluyoruz. Merkezimizde rezonans terapileri, alanında en iyisi olan QUİTT Rezonans cihazı ve Neo.Clinics teknikleriyle uygulanmaktadır. İdembiorezonans Danışmanlık Merkezi bir Neo.Clinics şubesidir. İDEM Rezonans olarak Farkımız? […]

(Ayrıntılar için tıklayınız)

Bach Çiçek Terapisi

İngiliz tıp doktoru Edward Bach (1886-1936) "Sağlıklı olmak demek, ruhumuzla armoni içinde olmak demektir" felsefesinden yola çıkarak kendi adı ile anılan "Bach çiçek terapisini" geliştirmiştir.

(Ayrıntılar için tıklayınız)

ALERJİLER

Biorezonans terapi yöntemi, alerjileri hızlı ve etkili bir şekilde tedavi etme yeteneğine sahiptir. Pek çok alerji hastası biorezonans terapisi uygulamalarıyla sağlığına kavuşmuştur.

(Ayrıntılar için tıklayınız)

STRES & PSİKOLOJİK SORUNLAR

Biyorezonans terapisi, vücudu rahatsız eden ve strese neden olan frekansları stabilize eder ve daha ayrıntılı bir tedavi ile bu dış stresleri tüm vücuttan yok etmeye yardımcı olur.

(Ayrıntılar için tıklayınız)

SİGARA BIRAKMA

Sigara bırakma terapileri, kişinin, son içtiği sigara üzerinden NEO.QUiTT teknolojisi yardımı ile yapılan biorezonans işlemidir. Seans 45 dakika kadar sürer ve bu sırada hafif gevşeme, rahatlama dışında herhangi sıkıntılı bir şey hissedilmez.

(Ayrıntılar için tıklayınız)

UYUŞTURUCU MADDE BIRAKMA

İlk görüşmede kullanılan uyuşturucu madde türü, kullanım zamanı ve yaptığı hasarlar tespit edilerek kişiye özel, kapsamlı bir rezonans ve psikoterapi programı belirlenir.

(Ayrıntılar için tıklayınız)

ALKOL BIRAKMA

Alkol bırakma; kişinin organik ve genetik özelliğine, alkolün türüne, kullanım sıklığı ve miktarına, kişinin kişinin çevresel etkenlerine göre kişiye özgü olarak uygulanan bir yöntemdir.

(Ayrıntılar için tıklayınız)

KİLO VERME

Zayıflama amaçlı terapiler; kişinin kilo almasına yol açan buğday ürünleri (gluten), şeker, nişasta ve diğer problemli karbonhidratlar üzerinden NEO.QUiTT teknolojisi yardımı ile yapılan biorezonans işlemidir.

(Ayrıntılar için tıklayınız)
Call Now Button