• Danışan Hizmetleri: +90 216 706 00 66

    Whatsapp Bilgi Hattı: +90 532 329 0074

  • Barbaros Mh. Mor Sümbül Sokak Deluxia Palace

    No:5A Kat:-1 (eksi-1) Daire:11 Ataşehir / İstanbul

STRES & PSİKOLOJİK SORUNLAR

Merkezimizde rezonans terapileri, alanında en iyisi olan QUİTT Rezonans cihazı ve Neo.Clinics teknikleriyle uygulanmaktadır. İdembiorezonans bir Neo.Clinics şubesidir.

İDEM Rezonans olarak Farkımız?

İDEM Rezonans olarak tüm terapilerimiz başından sonuna alanında uzman ve deneyimli hekimlerimiz tarafından uygulanmaktadır. Aynı zamanda dalında 20 yılın üzerinde deneyimli Uzman Psikolojik Danışman ve Klinik Psikologlar bulunan İDEM Psikolojik Danşmanlık Merkezi ile aynı çatı altında bulunuyoruz. Dolayısıyla eşzamanlı psikoterapi imkanımızı da kullanabilmekteyiz.
Randevu için arama ya da mesaj tuşunu kullanınız.

birleşik logo

İDEM Psikoloji için TIKLAYINIZ.

Merkezimizde başta panik atak, depresyon ve anksiyete olmak üzere birçok rahatsızlığın tedavisinde biorezonans terapileri ile önemli ölçüde destek sağlanmaktadır. Birey her ne kadar rahatsızlığının sadece ruhsal olduğunu düşünse de öncelikle stresin ve kaygının ortadan kaldırılması, vücudun rahatlatılması gerekir.  Mutluluk hormonu olarak isimlendirilen seratonin, endorfin gibi bazı hormonlar da vücudun stresinden etkilenir. Biorezonans terapisinde stres yaratan alerjen, çevre toksini, virüs, bakteri gibi tüm maddeleri tespit etmek ve temizlemek çok önemlidir. Bireylerin sağ ve sol beyin yarım küresini olumlu yönde etkileyecek, denge sağlayacak, sinir sistemine fayda sağlayacak frekanslar uygulanmaktadır. Terapilerin sıklığı, sayısı gibi durumlar, rahatsızlığın türüne ve kişinin yapısına göre değişmektedir.

Daha ileri yöntemlerin gerekli olduğu durumlarda Biorezonans ile aynı çatı altındaki ve bünyesinde klinik psikologlar bulunan İDEM Psikoloji ile ortak çalışma yapılmaktadır. Uygulama bilgisi için: https://www.idembiorezonans.com/hizmetler/panik-atak/

Bir stres ve gevşeme yöntemi olarak Biorezonans prosedürü, uygulamalı kuantum ve fiziğin birkaç alanını temel alarak, hem bir dalga hem de bir parçacık ve frekans paterni eylemlerini esas almaktadır.

Tüm vücut hücreleri belirli bir frekans seviyesini yayarlar ve eğer vücut hücreleri uygun şekilde davranırsa, sözde frekansının söz konusu biyolojik sistemdeki veya organdaki geri kalan vücut hücreleri ile rezonans ettiği söylenir.

Vücudun doğru şekilde çalışmasını engelleyen, stres ve rahatlama problemleri uyandıran stres oluşturuculardır.

Stresörler, vücut sistemlerimizde biriken ve geçici veya bazı durumlarda kalıcı bozulmalara yol açabilen organik, fiziksel veya kimyasal maddeler veya spesifik faktörlerdir.

Biyorezonans terapisi, vücudu rahatsız eden ve strese neden olan frekansları stabilize eder ve daha ayrıntılı bir tedavi ile bu dış stresleri tüm vücuttan yok etmeye yardımcı olur. Böylelikle bir tedavi yöntemi olarak Biyorezonans terapisi, stres oluşturucuların azaltılmasında ideal çözümdür.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz

Bilgilerinizi Bırakın Sizi Arayalım

Call Now Button